DEFENCE TWO-PHASE EYE MAKEUP REMOVER

€18.22
Locion bifazik i cili eleminon make up-in, perfshire edhe ate rezistent ndaj ujit. I pershtatshem vecanerisht per lekuren delikate te zones rreth syrit. I testuar oftamologjikisht.
Disponibiliteti: Nuk ka gjendje te disponueshme
SKU: 0336

Permban:

Faza ujore: Perfshin substanca humektante te cilat largojne lehtesisht tualetin dhe papastertite nga lekura pa e dehidratuar ate.

Faza vajore: Perfshin silikone dhe estere te buta qe heqin te gjitha mbetjet e grimcave, madje edhe ato kozmetike rezistente ndaj ujit.

Perdorimi: Tundeni mire shishen para perdorimit duke perzier dy fazat me njera-tjetren (fazen ujore dhe vajore) dhe aplikojeni me nje tampon pambuku ne zonen e syve per te hequr tualetin.

Paketimi: 150 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Specifikime
Sipas trupitSyte
Sipas tipit te produktitLares, tonik, skrab
Sipas LinjaveBionike
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.