TRIDERM BABY&KID SOOTHING LOTION

€10.94
Locion hidratues dhe mbrojtes per lekuren e bebeve dhe femijeve. Qeteson simptomat dhe irritimet e shkaktuara nga tharja e lekures. I pershtatshem per tu perdorur tek te porsalindurit.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 2795

Permban:

Shea butter: Gjalp vegjetal qe zbut lekuren.

Ekstrakt aloe vera: Hidraton, qeteson dhe mbron lekuren delikate te bebeve dhe femijeve. Perfshin substanca antioksiduese dhe qetesuese qe ruajne lekuren e shendetshme.

Pantenol: Riparon, mbron dhe hidraton lekuren.

Glicerine vegjetale: Agjente hidratues.

Perdorimi: Aplikojeni ne fytyre dhe trup pas larjes se bebeve/femijeve tuaj. Perseriteni aplikimin nese eshte e nevojshme. 

Paketimi: 100 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
Specifikime
Sipas trupit Bebe dhe femije
Sipas tipit te produktit Krem
Sipas Linjave Bionike
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.