Rigenforte Lozione Urto

3 950 Lekë
Locion hidroalkolik, pjese e trajtimit Rigenforte, e pasur me perberes ushqyes, tonifikues dhe forcues per floket dhe rrenjen e tyre.
Disponibiliteti: Ne gjendje

E studiuar për të parandaluar dobësimin ose rënien e përkohshme të flokëve.
Aplikimi i Lozione Urto Rigenforte dhe masazhi kutan bashkëveprojnë për të parandaluar fazën fillestare të dobësimit të flokëve dhe favorizojnë funksionet fiziologjike të lëkurës së kokës.

Përdorimi: Aplikoni produktin tek skalpi dhe masazhojeni me krëhër gjatë gjithë gjatësisë së flokut, pastaj me majat e gishtave vazhdoni masazhin tek skalpi, derisa locioni të përthithet plotësisht. Mos e shpërlani. Produkti i lë flokët të pastër dhe me aromë të mirë. Falë paketimit praktik, produkti mund të shpërndahet në mënyre uniforme, ose të përdorni më shumë aty ku keni nevojë.

Paketimi: 12 flakon x 10 ml

Biotinax

Mentol

Kafeinë

Diamino Pirimidina

Pantenol

Vitaminë E

Vitaminë F

Qeliza staminale

Nuk përmban: Parabene, parfum, SLS, SLES

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci PHARMA 13Tirane Kashar Yzberisht Rr Sabri Preveza p.Gora
FARMACI FARMA NET ALBTirane2248899/0697022133
FARMACI AMI KAMEZ Tirane Tirane TEK SHINAT E TRENIT KAMEZ0693021055
Farmaci HASANAJTirane Kamez blv BLU Rruga Roma pallati Union0698121107/ 0674906965
FARMACI EMBI FARMA ELBELBASAN692540210
FARMACI ADIOLA LULushnje0692249611
FARMACI GOLD TRTirane0693175717
FARMACI KAMEL FARMA 4Rr. Sami Frasheri, Pall. Moskat Tirane
FARMACI SAUKU_TRSAUK,TIRANE682073280
FARMACI KEMILATirane
FARMACI ILDA SAUKStacioni i fundit Sauk i ri TIRANE0697292854 / 0693317040
FARMACI HANA_TRTIRANE, TEK KOPSHTI BOTANIK0695522161
FARMACI GRADICA Tirane Tirane BLV"Blu",KAMEZ0674639661
FARMACI ZHANI VALIASVALIAS TIRANE0693846940
FARMACI KOLA TIRANEUnaza e re TIRANE0696564654
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
M & SONS Tirane Tirane Rr. Lord Bajron,Njesia Bashkiake Nr.110677186344 , 0683680681
FARMACI PLUSTirane682257704 ,0697110170
FARMACI 21 TIRANERr.Frederik Shirokai TIRANE(21 Dhjetori)0693644133
FARMACI MEDICIN HOUSE_ELBElbasan698949921 / 697610162
FARMACI SAGI -1 Tirane Tirane Rruga e Dibres0673754545
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.