Shea Butter Lotion

1 650 Lekë
Locion me permbatje 10% gjalpe shea per lekure shume te thate.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 10838

Ky locion është i formuluar me 10% gjalpë Shea i cili ushqen dhe hidraton lëkurën e tharë deri në thellësi. Fosfolipidet tek soja rikuperojnë hidratimin e humbur dhe përforcojnë veprimin natyral të gjalpit Shea.

Përdorimi: Aplikoni locionin sa herë të jetë e nevojshme

Paketimi: 118 ml 

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI ESLERLagjja Qemal Stafa,Rr.Daut Borici_Shkoder0697724487
Farmaci Orange Farmaci 024Tirane Perballe Qendres Kristal
FARMACI VITALITE_TRTirane,Rr"Ali Demi",Hyrja 1,Ap 3 0696558740
Specifikime
Sipas trupit Trupi
Sipas tipit te produktit Krem
Sipas Linjave NOW
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.