Mosquito Block Tropical Spray

1 050 Lekë
Locion në formë spraj i cili falë vajrave esencial dhe vetive të N-dietil-mtoluamide mban larg të gjitha llojet e mushkonjave.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 11517

Përdorimi: Aplikoni locionin në të gjitha pjesët e trupit të ekspozuara, si duart,
krahët, këmbët.

Paketimi: 100 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI ANTIGONI (KRISTIAN-A) DURRESDURRES052232380 / 694331663
Farmaci Lizeta KorcePrane Pol Qendrore KORCE697592920
FARMACI TEUTA FIERFier0696396559
FARMACI LINDA_FIERPATOS_FIER697705989
FARMACI E.SHERRI_LELEZHE, LGJ"BESELIDHJA"0686683404
FARMACI MEGI_KOKORCE699650596
Farmaci Orange Farmaci 024Tirane Perballe Qendres Kristal
FARMACI URGJENCA_KOKORCE672022901
FARMACI LATO PHARMA _PGPogradec, Lgj nr 50675298830
Farmaci Ema s Pharmacy Emanuela MavriqiTirane Rr Bardhok Biba pll 71/1 shk 1 ap 20694788352
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.