Brightening Face Cleanser

2 200 Lekë
Locion pastrues per te gjitha tipet e lekures.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 1022

- Balancon barrieren hidrolipidike

- Shperndahet me lehtesi

- E le lekuren te bute dhe te fresket

Perdorimi: Aplikoni ne lekure ne mengjes dhe ne mbremje.

Paketimi: 200 ml

Perberja: Morus alba (ekstrakt i rrenjes se pemes se manit)

Etoksilat alkooli

Nuk permban: Konservante, parfum dhe gluten.

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI TROPLINI DRDurres0698735629
Farmaci Nr. 3 (Idajet Cane)-SRPrane Spitalit-Sarande0697574019 , 0692652070
FARMACI LEDIA_VLVLORE0688089861
FARMACI JULI PATOSFier,Patos,Lgj"1 Maji",Rr "koli Marku",Obj 6/60693864030
Farmaci Oligerta Kastrioti-SRQender-Sarande692293656
FARMACI NILA DURRESDURRES0692939476 / 0699415511
FARMACI FARMALINE TIRANEKodra e Diellit Kristal TIRANE685210718
Farmaci Marsida Topci_PGLagje Nr3_Pogradec694851541
FARMACI SHAMETI DURRESDURRES0697703001
FARMACI LEDINA_LULUSHNJE0693152939
FARMACI PHARMALIFE_DRLagja nr.17 rruga"Neki Libohova"-Durres0692077739
Specifikime
Sipas trupit Fytyra
Sipas tipit te produktit Lares, tonik, skrab
Sipas Linjave Janssen
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.