Eye Care Lotion

€28.35
Locion per tajtimin e rratheve te syve:
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 1764

- Permireson qarkullimin e gjakut.

- Forcon funksionin kapilar dhe ul ndjeshem rrathet e zinj perreth syve ne nivelin 64%.

- Absorbohet shpejt, freskon dhe hidraton

- Redukton rrudhat

- Revitalizon lekuren

- Vepron si adstrigjent

- Antibakterial dhe antiinflamator

Perdorimi: Aplikoni ne mengjes dhe ne mbremje me masazh rrethor.

Paketimi: 30 ml

Perberja: Kompleksi sensitiv: (calendula, liquorice)

Kompleksi mbrojtes: Ekstrakte (Cardiospermum Halicacabum, Echium Plantagineum Oil ,Sunflower Oil )

Bisabolol:

Euphrasia officinalis (eyebright):

Acidi hialuronik

Izomerati i sakaridit

Isis

Nuk permban: Konservante, parfum dhe gluten.

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
Specifikime
Sipas trupit Syte
Sipas tipit te produktit Krem
Sipas Linjave Janssen
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.