Aloedermal Solar Latte Corpo SPF 50+

2 200 Lekë
Locion solar ne forme qumeshti, i formuluar per te mbrojtur lekuren nga rrezet e demshme te diellit.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 2381

Locion solar në formë qumështi, i formuluar për të mbrojtur lëkurën nga rrezet e dëmshme të diellit. Aloedermal Solar me SPF 50 përmban ekstrakt nga Mucuna Pruriens, një bimë e pasur me L-DOPA e cila favorizon melaninën dhe procesin e pigmentimit të lëkurës. Produkt i lehtë për tu aplikuar, i përshtatshëm për fëmijë, të rritur dhe për lëkurë sensitive.

Përdorimi: Aplikoni kremin në mënyrë uniforme në lëkurë para ekspozimit në diell. Përsëriteni aplikimin në rast ekspozimi të zgjatur ose pas larjes.

Paketimi: 150 ml

Aloe Vera

Vitaminë E

Sterole vegjetale

Gjalpë Shea

Mucuna pruriens

Vaj Argani

Nuk përmban: Parabene, ngjyrues artificial, konsevantë, SLS, SLES.

Klinikisht i testuar, Hipoalergjik

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI ELSONA TACI_FIERFIER698244562
Specifikime
Sipas trupit Trupi
Sipas tipit te produktit Krem
Sipas Linjave ESI
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.