DEFENCE REFRESHING TONING LOTION

€12.96
Locion tonik, pa alkool, per lekura normale dhe te thata. Neutralizon pH e lekures. Produkt ideal per te perfunduar pastrimin e fytyres dhe per t'i dhene nje ndjesi te menjehershme freskie.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 2126

Permban:

Aloe vera: Ekstrakt i bimeve Aloe, me veti hidratuese, qetesuese dhe mbrojtese te lekures.

Uje te distiluar (Hamamelis): Luan rolin e nje astrigjenti te bute.

Uje i  distiluar (trendafili ): Efekt freskues dhe qetesues.

Pantenol dhe alantoine: Efekt qetesues dhe mbrojtes per lekuren.

Kompleksi hidratues (sorbitol, natriumi PCA dhe laktat natriumi):  Efekt  ribalancues ne barrieren hidrolipidike te lekures.

Perdorimi: Me nje tampon pambuku, aplikoni produktin ne fytyre dhe qafe, pas pastrimit te fytyres me laresin e zakonshem. Nuk ka nevoje per shpelarje.

Paketimi: 200 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci InriLezhe Lagjja Beslidhja 0672293818
FARMACI LAURETA GJOKA VLVlore033222331
Farmaci Sole ShkoderShkoder Rruga Qemal Dracini0682033949
FARMACI SHEHUTirane0672071010
Specifikime
Sipas trupit Fytyra
Sipas tipit te produktit Lares, tonik, skrab
Sipas Linjave Bionike
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.