Retin Active Gocce

720 Lekë
Lot natyral ne solucion steril qe hidraton, ushqyen dhe mbron retinen, me baze 0.2% hidroksipropil metilceluloze, i cili ka veti qetesuese, hidratuese, mbrojtese dhe lubrifikuese.
Disponibiliteti: Ne gjendje

Lot natyral  në solucion steril që hidraton, ushqyen dhe mbron retinën, me bazë 0.2% hidroksipropil metilcelulozë, i cili ka veti qetësuese, hidratuese, mbrojtëse dhe lubrifikuese. Mbron qelizat dhe indet e syrit nga stresi oksidativ që provokohet nga kushtet e mjedisit si pluhuri, tymi, ajri i kondicionuar, rrezatimi i diellit dhe i kompjutrit etj.

Përdorimi: 1 deri në 2 pika në sy. Kur është e nevojshme mund të përdoret dhe më shumë.

Paketimi: Flakon 10 ml

Hidroksipropil metilceluloza 0.2%

Hamamelis Viginiana 0.15%

Ujë i distiluar boronice 1,5%

 Aloe Vera 1.5

Nuk përmban: Ngjyrues artificial, aromë artificiale, konservantë, produkte qumështi, gluten, laktozë, OMG.

Produkt Vegan

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci Farmavitta 1 Tirane Tirane Bulevardi Zogu I
FARMACI MIA_TR (D.BOSKO)TIRANE,DON BOSKO0694893930
FARMACI FIRDEUSDurres692180397
FARMACI LIVIDATirane042360334
FARMACI FARMA NET ALBTirane2248899/0697022133
FARMACI AMICA Tirane Tirane Blv"Gjergj Fishta",ish-ekspozita696130511
FARMACI EKONOMITirane0696050620
FARMACI ISAKU_DRPLAZH,DURRES0693803367
FARMACI SUELA DURRESDurres0692255499
Farmaci ORANGE 003 FARMACI SHPKTirane, Rruga 3 Deshmoret , objekti 3/3 shk 3 0675982813, 0692209778
M & SONS Tirane Tirane Rr. Lord Bajron,Njesia Bashkiake Nr.110677186344 , 0683680681
Farmaci Pranvera Musaraj Tirane Tirane Bulev Blu,P-30_Kamez0686689968
FARMACI VERDETirane042254651
FARMACI 17Tirane
Farmaci Ema s Pharmacy Emanuela MavriqiTirane Rr Bardhok Biba pll 71/1 shk 1 ap 20694788352
Farmaci Orange farmaci 008Tirane Rruga Muhamed Gjollesha kt10695373300
FARMACI GJERGJI TIRANETirane0695833019
FARMACI STELA VLVlore
FARMACI DITE E NATE_TRUshtari i Panjohur-TIRANE692425782/ 0695291361
FARMACI SETI TIRANETirane0692238973
FARMACI ENDI TIRANEPrane Dispancerise-TIRANE042256067
FARMACI ALBIOMED Tirane Tirane RRUGA HOXHA TASIM2232960 / 0692820460
FARMACI RUBINITirane0692056124
FARMACI XHENITirane0692396130
FARMACI NECKA_SRLagja Nr.3 Sarande0686764177 , 0693052980
Farmaci Orange farmaci 009Tirane,lagjja 4 ,Rr Myslym Keta ,godina 214/30693790145
FARMACI FLORJAN_DRShkozet_DURRES0695442044
FARMACI NEO TIRANELIBRI UNIVERSITAR TIRANE0692055312
FARMACI ILIRTirane0672018278
FARMACI ROMA DurresPerballe Flag ship centre Durres695442044
Farmaci Taho PharmaRr. Gjergj Fishta, pallatet Korca. God Nr.3 Tirane0685094394
Farmaci Dani_TRRr A Z Cajupi Pall 20_Tirane694581099
Farmaci Orange Farmaci 12Fier Rruga Ramiz Aranitasi Lagjja 11 Janari0698815157
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI ENDRI Tirane Tirane Rr.Gramoz Pashko0698380711 ,42303183
FARMACI DJEPAXHIJA SHKODER, Rr Isuf Sokoli prane klubit te gjuetareve0693747700
FARMACI ZAIMITirane0698316554
FARMACI FARMATECHTirane0692075901
FARMACI REITirane0682384173
FARMACI KSANTI FARMA TIRANEQyteti Studenti TIRANE0695707146
FARMACI SHALLARI TIRANEKashar,Yzberisht TIRANE692256740
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.