LUBRIFIKANT CONTROL NATURE (Pleasure Gel)

700 Lekë
Lubrifikant CONTROL natyral. Lehteson penetrimin gjate raportit, respekton fiziologjine e lekures, nuk le njolla dhe mund te perdoret se bashku me prezervativin.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 9942

Paketimi: 50 ml

Perberja: Me baze uji, pa sheqer, pa paraben.

Ngjyra: Transparente

 

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI KASA_ELLagja Syrja Dygjeni_Elbasan0699554622 / 0696471086
FARMACI PRANVERAFier
FARMACI MEDICIN HOUSE_ELBElbasan698949921 / 697610162
Farmaci Romina SRSarande Lagj. Nr3, Rr. Lefter Talo0695867641
Farmaci ParidSarande Lagja nr 1 Rruga Butrinti0695708959
FARMACI NECKA_SRLagja Nr.3 Sarande0686764177 , 0693052980
FARMACI NR.4 SARANDESarande
FARMACI NORA SRSARANDE
Farmaci Brisilda IsmailiSarande Lagja 3 Rr. Onhezmi. Perball Spitalit Petr0694285567
FARMACI LIRA DHE ROZA TIRANEKAMEZ TIRANE0698468517
Specifikime
Sipas Linjave Control Condoms
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.