LUBRIFIKANT CONTROL Aloe (Pleasure Gel)

700 Lekë
Lubrifikant me aloe vera. Lehteson penetrimin gjate raportit, hidraton dhe respekton fiziologjine e lekures, nuk le njolla dhe mund te perdoret se bashku me prezervativin.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 9944

Paketimi: 50 ml

Perberja: Me baze uji, pa sheqer, pa paraben.

Ngjyra: Transparente

Aroma: Jasemin

 

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI PRANVERAFier
FARMACI MEDICIN HOUSE_ELBElbasan698949921 / 697610162
Farmaci ParidSarande Lagja nr 1 Rruga Butrinti0695708959
FARMACI NECKA_SRLagja Nr.3 Sarande0686764177 , 0693052980
Specifikime
Sipas Linjave Control Condoms
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.