LUBRIFIKANT CONTROL Chocolate (Pleasure Gel)

€5.67
Lubrifikant me arome cokollate. Lehteson penetrimin gjate raportit, respekton fiziologjine e lekures, nuk le njolla dhe mund te perdoret se bashku me prezervativin.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 9941

Paketimi: 50 ml

Perberja: Me baze uji, pa sheqer, pa paraben.

Ngjyra: Transparente

Aroma: Cokollate

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Specifikime
Sipas LinjaveControl Condoms
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.