Noni 450 mg Veg Capsules

€22.68
Lufton radikalet e lira. Polisaharide te vecanta dhe fitonutriente.
Disponibiliteti: Nuk ka gjendje te disponueshme
SKU: 11756

Noni (Morinda citrifolia) rritet në zonën jugore të paqësorit dhe është përdorur tradicionalisht si tonik nga popullsia e këtij rajoni. Noni përmban shumë polisaharide, fitonutriente, bioflavonoide dhe estere të acideve yndyrore. Këto përbërës janë të njohur për vetitë e tyre antioksiduese dhe për mirëmbajtjen e një përgjigje të shëndetshme imunitare dhe qelizore.

Përdorimi: 1 kapsulë në ditë sipas nevojës, mundësisht me stomakun bosh para vaktit.

Paketimi: 90 kapsula

Përmbajtja

Sasia për dozim:

Sasia % vlerës ditore

Noni (Morinda citrifolia) (fruti)

450 mg

*

Përbërës të tjerë: Celulozë (kapsula), acid stearik (origjinë bimore), stearat magnezi (origjinë bimore) dhe silicë.

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI ORIENTirane0692054446
FARMACI TUTTO FARMA_TRTIRANE.Rr."Don Bosko"695886223
FARMACI ILJAZI TIRANEUnaza E RE TIRANE0696718280
FARMACI Jurgen Babamusta_DRDurres052237386 / 0692126053
FARMACI Nr.9 Plus (ANISA)-VloreVLORE0699737727
Marije Dobra Tirane Rruga Bajran Curri ndertesa 4790694733700
FARMACI VJOSATirane0692084153
FARMACI ARLINDI DurresDURRES, lagjja 15 Rr Petrit Llaftiu0695155677
FARMACI LOLA ANILAKAVAJE055243654 / 0695561182
Farmaci ABISTirane Rruga Rrapo Hekali Nj Administrative 130695694145
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.