Magnesium Inflatable Footbath

1 470 Lekë
Magnesium Inflatable Footbath eshte krijuar me dizajn inovativ dhe ne menyre ergonomike per komoditet dhe lehtesi ne perdorim.
Disponibiliteti: Ne gjendje

Magnesium Inflatable Footbath është krijuar me dizajn inovativ dhe në mënyrë ergonomike për komoditet dhe lehtësi në përdorim. Këmbët janë një pjesë e trupit me aftësi optimale përthithëse dhe si rrjedhoje kjo është metodë ideale për rritur nivelin e magnezit në trup.  Ideale pas stërvitjes për të ndihmuar në c'tensionimin dhe detoksifikimin e muskujve, por jo vetëm, Magnesium Inflatable Footbath mund të sjellë luksin e një trajtimi si në SPA në rehatinë e shtëpisë tuaj.

Përdorimi: Mbusheni vaskën me ujë të ngrohtë në vijën maksimale (rreth 5L) dhe shtoni një sasi nga MagnesiumOil Soak ose Magnesium Flakes. Pasi ta keni përgatitur fusni këmbët në të dhe relaksohuni për 20 minuta ose për sa kohë të dëshironi. Valvolat mund të fryhen me gojë ose pompë dore.

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.