Maschera Balsamo BIO VEGAN

€14.18
Maske + Balsam bio dhe vegan i formuluar posacerisht per floke te te lyer, te thate dhe te demtuar. Me arome te kendshme frutash.
Availability: Out of stock
SKU: 2737

Permban:

Gjalp avokado dhe Pantenol - ushqejne flokun e demtuar.

Vaj bajame - hidraton dhe shkelqen flokun.

Qelizat staminale te molles - ndihmojne ne rigjenerimin e skalpit te kokes.

Horsetail (keputja) dhe xhinseng - hidratojne, ristrukturojne dhe shkelqejne flokun e thate.

Perdorimi: Mund te perdoret si maske ose si balsam per floket. Aplikohet ne floke te lagur, lihet pak minuta dhe shperlahet.

Paketimi: 250 ml

Nuk permban SLS, bio, vegan, e testuar per nikelin, parfum hipoalergjik.

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
Products specifications
Sipas trupit Floket
Sipas tipit te produktit Balsam
Sipas Linjave Dr.Taffi
Get the Latest News from us. Give us your email and stay in touch.