DEFENCE MASK INSTANT PURE

1 750 Lekë
Maske e zeze per fytyren, e pershtatshme per lekure te kombinuar dhe te yndyrshme. Kjo maske absorbon yndyren dhe ndihmon ne mbylljen e poreve, duke lene lekuren te pastruar, te matifikuar dhe te bute.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 10060

Permban:

Qymyr nga druri bambuse:  Ka veti shume te mira absorbuese.

Perzierje nga argjila e gjelber, e kuqe dhe e bardhe (kaolina): Absorbon sebumin dhe papastertite.

Ekstrakt bredhi Norvegjez: I pasur me polifenole dhe me veti antibakteriale dhe antioksiduese.

Ekstrakt Spirea ulmaria: Ka veti astringente, rregullon nivelin e sebumit, pastron lekuren dhe parandalon imperfeksionet e lekures.

Perdorimi:  Aplikojeni 1-2 here ne jave ne te gjithe fytyren ose vetem ne zonen T, duke shmangur zonen rreth  syve. Lereni te veproje per 5-10 minuta, me pas shpelajeni me uje te vaket.

Paketimi: 75 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI IBRO FARMABulevardi Zhan D'Ark,Tirane0684021112
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI ERJOLA BILISHTBILISHT KORCE674004144
FARMACIA TEGTirane Farke Lunder-TEG0692077700
Farmaci VORA HEALTH MEDICINEVORE 0673021320
FARMACI GALENOS_TRTIRANE, RR'DIBRES"0693645041
FARMACI BERLIN-PHARMA NR.1-ELBElbasan,Lagja Kongresi Elbasanit pallati 30/30694274586
FARMACI URGJENCA_KOKORCE672022901
FARMACI VEFI MIHALILAGJIA LLUKAN PRIFTI, RRUGA RINIA, KUCOVEvefimihali09@gmail.com
Farmaci KOMPLEKSITirane Rruga Komuna Parisit kompleksi KIKA0698237143
Farmaci Sauku 2Rr. ELB Godina 403, Hyrja 2 Tirane0695175374
Specifikime
Sipas trupit Fytyra
Sipas tipit te produktit Maska
Sipas Linjave Bionike
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.