DEFENCE MASK INSTANT PURE

1 750 Lekë
Maske e zeze per fytyren, e pershtatshme per lekure te kombinuar dhe te yndyrshme. Kjo maske absorbon yndyren dhe ndihmon ne mbylljen e poreve, duke lene lekuren te pastruar, te matifikuar dhe te bute.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 10060

Permban:

Qymyr nga druri bambuse:  Ka veti shume te mira absorbuese.

Perzierje nga argjila e gjelber, e kuqe dhe e bardhe (kaolina): Absorbon sebumin dhe papastertite.

Ekstrakt bredhi Norvegjez: I pasur me polifenole dhe me veti antibakteriale dhe antioksiduese.

Ekstrakt Spirea ulmaria: Ka veti astringente, rregullon nivelin e sebumit, pastron lekuren dhe parandalon imperfeksionet e lekures.

Perdorimi:  Aplikojeni 1-2 here ne jave ne te gjithe fytyren ose vetem ne zonen T, duke shmangur zonen rreth  syve. Lereni te veproje per 5-10 minuta, me pas shpelajeni me uje te vaket.

Paketimi: 75 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI DJEPAXHIJA SHKODER, Rr Isuf Sokoli prane klubit te gjuetareve0699777985 / 0693747700
FARMACI ORIEN 2 _TRUNAZA E RE -TIRANE
Farmaci ORANGE 002 FARMACI SHPKTirane,Rruga Qemal Stafa , pll nr10/780697723161, 0692209778
FARMACI ANJA POGRADECPOGRADEC0696152888
Farmaci ED PHARMA Tirane Tirane Rruga Dibres, PallatiTower Bridge 3, Kati 10694647764 ,0682181194
FARMACI YASMIN SHKODERShkoder Lagja Manush Alimani,Blv Zogu 10693992366 / 0693992373
FARMACI AIDAS FARMA TIRANEPRANE LICEUT ARTISTIK Tirane0682573656
FARMACI 24 (XHULIANA NIKOLLA) Lagja Beslidhja Bulevardi Gjergj Fishta Lezhe0672050081
Farmaci LIZETA TERMINALIKorce Lagjja 9 Rr Kico Greco 0682019477
FARMACI FLUTURATirane0697574708
Farmaci Teuta- BRBERAT0684391564
FARMACI ARLINDI DurresDURRES, lagjja 15 Rr Petrit Llaftiu0695155677
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI DITE E NATE 32Tirane Njesia bashkiake 5 ,Rruga Islam Alla ZK83800699910010
FARMACI KITAIRDA CANIDIBER BURREL SHESHI DEMOKRACIA 0686452229
Specifikime
Sipas trupit Fytyra
Sipas tipit te produktit Maska
Sipas Linjave Bionike
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.