DEFENCE MASK INSTANT HYDRA

1 750 Lekë
Maske hidratuese per lekure te thate te dehidratuar.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 10058

Permban:

Acidi Hialuronik ne pesha te ndryshme molekulare: Forcon funksionin barriere dhe lufton dehidrimin.

Acidi hialuronik ne mikrosfera:  Hidratim afatgjate, i jep lekures shkelqim dhe minimizon rrudhat.

Ekstrakti i Malakitit:   I  pasur me oligoelemente, forcon mbrojtjen e lekures, lufton stresin oksidativ dhe ka efekt detoksifikues.

Perdorimi: Aplikojeni 1-2 here ne jave ne darke ne nje shtrese te holle. Lereni te veproje 10 min dhe me pas shpelajeni, ose vendosni nje shtrese pak me te trashe dhe lereni te veproje gjate nates si nje “ sleeping mask “ per nje trajtim hidratues intesiv.

Paketimi: 75 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci KOMPLEKSITirane Rruga Komuna Parisit kompleksi KIKA0698237143
ARSI FARMA SHPKDurres Nikel Rinas0682021379
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
Farmaci TUSHAJ_LELezhe21522611
FARMACI MEDIKAMENTATIRANE
FARMACI ARDI TIRANETIRANE0692089899
FARMACI DJEPAXHIJA SHKODER, Rr Isuf Sokoli prane klubit te gjuetareve0699777985 / 0693747700
Farmaci FarmaTea Tirane Rruga Hamdi Garunja0692336305
FARMACI LULETA SHKODERPrane Hotel Rozafa_SHKODER022254996 / 674619596
FARMACI YASMIN SHKODERShkoder Lagja Manush Alimani,Blv Zogu 10693992366 / 0693992373
FARMACI EUROPHARMRruga Asim Zeneli,nj.Bashkiake 2(COIN) Tirane0693325099
FARMACI AIDAS FARMA TIRANEPRANE LICEUT ARTISTIK Tirane0682573656
FARMACI ITALB PHARMATirane0686015696
Specifikime
Sipas trupit Fytyra
Sipas tipit te produktit Maska
Sipas Linjave Bionike
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.