Good night lip mask

€17.82
Maske me perberje delikate per buzet.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 10234

- Qetesues dhe riparues ne rastet e buzeve te demtuara

- Parandalon tharjen e lekures duke e hidratuar ate

- Efekt mbrojtes nga faktoret e jashtem

- Ushqen lekuren e buzeve

- U jep volum

- Buzet tuaja do te jene te lemuara, te buta dhe joshese

Perdorimi: Aplikoni masken cdo mbremje.

Paketimi: 15 ml

Perberja: Gjalp shea

Dylli I lulediellit

Candelilla dyll

Cottonset oil

Paracress extract

Acid Hialuronik

Nuk permban: Konservante, parfum dhe gluten.

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci KOMPLEKSITirane Rruga Komuna Parisit kompleksi KIKA0698237143
Farmaci Dani_TRRr A Z Cajupi Pall 20_Tirane694581099
Specifikime
Sipas trupit Buzet
Sipas tipit te produktit Maska
Sipas Linjave Janssen
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.