Hydrating Gel Mask

€22.68
Maske ne trajte xheli per lekure te dehidratuar.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 2751

- Efikase per perdorim pas trajtimit me ultratinguj,ekspozimit ne diell, aktivitetit sportive dhe nje seance ne sauna

- Rregullon ekuilibrin osmotic te lekures

Perdorimi: Perdorni furcen per te shperndare nje  shtrese te holle te maskes ne fytyre dhe qafe duke perfshire edhe zonen e syve.

Koha e nevojshme per mbajtjen e maskes 5-20 min

Paketimi: 75 ml

Perberja: Bima e shkretetires (Imperata cylindrica)

Sorbitol

Nuk permban: Konservante, pa parfum dhe pa gluten.

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI GENI & LORI_TRTIRANE042359286 / 0692065008
Specifikime
Sipas trupit Fytyra
Sipas tipit te produktit Maska
Sipas Linjave Janssen
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.