PEEL OFF Mask Argan Oil

1 100 Lekë
Maske peel off me vaj argani, ekstrakte te Crithmum maritinum dhe acid hialuronik, me veti te fuqishme antirrudhe.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 11132

Ideal per lekurat mature. Ndihmon ne rigjenerimin qelizor, rrit elasticitetin e lekures dhe redukton rrudhat.

Perdorimi:

Hidhni masken ne nje ene dhe shtoni ne te rreth 90-100 ml uje. Aplikoni masken ne fytyre, lereni te veproje per 15-20 minuta dhe me pas hiqeni ate duke e terhequr ate 'Peel off'.

Paketimi: 40g

Perberja:

Algjinate

Crithmum maritinum

Ekstrakte te algave kafe

Acid hialuronik

Vaj argani

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Specifikime
Sipas trupitFytyra
Sipas tipit te produktitMaska
Sipas LinjaveJanssen
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.