DEFENCE MASK INSTANT GLOW

1 750 Lekë
Maske peeling me acid glikolik. Rekomandohet te perdoret per ti dhene shkelqim lekures se lodhur dhe per te stimuluar procesin natyral te rigjenerimit qelizor.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 10059

Permban:

Acidi Glikolik: Alfahidroksi Acid (AHA) me efekt eksfoliues. Eleminon qelizat e vdekura ne shtresen e jashtme te lekures, duke pershpejtuar rigjenerimin dhe duke i dhene lekures shkelqim dhe butesi.

Ekstrakti Lychee (Litchi chinensis)Lufton stresin oksidativ.

Perdorimi: Aplikojeni 1-2 here ne jave, ne darke me nje shtrese te holle. Lereni vetem 1 minute dhe pastaj shpelajeni. Shmangni zonen rreth syve. Nuk rekomandohet per lekura hipersensitive.

Paketimi: 75 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI BRUKALAC0682223587
Farmaci VORA HEALTH MEDICINEVORE 0673021320
FARMACI BIO LINEShkolla Baletit_Tirane0674911797
Farmacia B +Tirane Rruga Mihal Grameno 0692607927
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACIA TEGTirane Farke Lunder-TEG0692077700
FARMACI HANA_TRTIRANE, TEK KOPSHTI BOTANIK0695522161
FARMACI KRISTAL TRTirane0672033736
FARMACI ERJOLA BILISHTBILISHT KORCE674004144
Specifikime
Sipas trupit Fytyra
Sipas tipit te produktit Maska
Sipas Linjave Bionike
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.