Dead Sea Black Mask

400 Lekë
Maske peeling me substanca active te detit te vdekur. Substancat active veprojne intensivisht deri ne shtresat me te thella te epidermes ku intensifikojne veprimin e tyre.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 1112

- Permireson profiling e poreve

- Rregullon aktivitetin e gjendrave te sebumit

- Perthith lipidet e teperta dhe ka efekt antiinflamator

- Rezultatet vihen re qe me aplikimin e pare

- Lekura rifiton elasticitetin dhe hidratimin optimal

Perdorimi: Perzieni 30 gr puder me 90 ml uje derisa te formohet nje mase homogjene. Lereni te veproje per 15 minuta. Aplikoni nje here ne jave.

Paketimi: 30 gr

Perberja: Mikroelemente nga deti i vdekur

Kokrriza mineralesh

Nuk permban: Konservante, parfum dhe gluten.

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI LIVIDA....Tirane0695545372
FARMACI KRISTAL TRTirane0672033736
Farmaci FarmaTea Tirane Rruga Hamdi Garunja0692336305
Farmaci Doarta MulgeciRr.Spiro Xheka,Mbrapa Golden City Tirane0695710083
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
Farmaci Ada_GJGjirokaster lagjja 18 shtatori kt1693204066
FARMACI BLERTA_TRKodra e Diellit_TIRANE0684000556
Farmaci EMA PHARMA Durres Lagjja nr 3 Rruga Grigor Durrsaku pll 462 0698237600
Farmaci VORA HEALTH MEDICINEVORE 0673021320
FARMACI SUELA (Joana Mihani)Tirane693756402
FARMACI WEST Sh.p.k(GARDA) TIRANEGarda E Republikes TIRANE692023111
Farmaci Dani_TRRr A Z Cajupi Pall 20_Tirane694581099
FARMACI ARLINDI DurresDURRES, lagjja 15 Rr Petrit Llaftiu0695155677
FARMACI FLORATirane0682065190
FARMACI EVA-FARMA Tirane042400526
FARMACI BOCILagja Beslidhja,Rr.Papa Gjon Pali ll Lezhe0696297455
FARMACI SARA_TRRr.Frosina Plaku_Tirane672067272
FARMACI GALENOS_TRTIRANE, RR'DIBRES"0693645041
FARMACI KEIDA HABILIDurres Rruga Deshmoret Ap.Nr.14 Durres0694065792
Specifikime
Sipas trupit Fytyra
Sipas tipit te produktit Maska
Sipas Linjave Janssen
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.