DEFENCE TOLERANCE SOOTHING MASK

2 050 Lekë
Maske per lekurat me tendence skuqje dhe intolerante. Trajtim qetesues qe ofron lehtesim te menjehershem, minimizon skuqjen e lekures dhe ndihmon ne zbehjen e kapilareve.
Availability: Out of stock
SKU: 3020

Me perberes hidratues dhe qetesues, kjo maske ndihmon ne mirembajtjen e lekures.

Permban:

Polisakaride Detare: Jane perberes te vecante qe rrjedhin nga alga te Atlantikut te cilat mbrojne integritetin e eneve te gjakut te lekures.

Vaj bajame dhe shea butter: Kryejne funksionin si emolient dhe ushqyes te lekures.

Pantenol (pro-vitamine B5): Kryen veprim te trefishte: Hidraton, riparon dhe ushqen. 

Sorbitol dhe trimetil glicine: Ndihmojne per te rivendosur nje hidratim epidermal te mire.

Perdorimi: Aplikojeni 2-3 here ne jave, duke shmangur zonen rreth syve. Pas 10-15 minutash, shpelajeni.

Paketimi: 50 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
Products specifications
Sipas trupit Fytyra
Sipas tipit te produktit Maska
Sipas Linjave Bionike
Get the Latest News from us. Give us your email and stay in touch.