ALOE DE-STRES

€3.24
Maske per lekure sensitive me Aloe Vera dhe mikroalgen Spirulina Plastensis.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 1108

- Qeteson dhe rigjeneron lekuren

- Permbajtja e larte e acideve yndyrore esenciale, vitaminave, mineraleve ka rol te rendesishem ne mbrojtjen natyrale te lekures, uljen e reaktivitetit dhe rritjen e hidratimit te saj.

Perdorimi: Perzieni 30 gr puder me 60 ml uje derisa te formohet nje mase homogjene. Lereni te veproje per 15-20 minuta

Paketimi: 30 gr

Perberja: Aloe Vera

Spirulina plastensis

Nuk permban: Konservante, parfum dhe gluten.

 

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Specifikime
Sipas trupitFytyra
Sipas tipit te produktitMaska
Sipas LinjaveJanssen
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.