Beauty Sleep Mask

€25.76
Maske relaksuese per fytyren gjate nates.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 11273

Suporton funksionin e qelizave te lekures gjate nates. Fale kombinimit ideal te perberesve aktiv zbut dhe hidraton lekuren, duke e bere ate te duket me e fresket, me shkelqim dhe plot jete ne mengjes.

Perdorimi:

Aplikoni masken ne mbremje ne te gjithe fytyren dhe lereni te veproje gjate gjithe nates.

Paketimi: 75 ml

Perberja:

Ekstrakte te Eugenia Gracilis

Acid hialuronik

Bisabolol

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Specifikime
Sipas trupitFytyra
Sipas tipit te produktitMaska
Sipas LinjaveJanssen
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.