Soothing Face Mask

€21.87
Maske SOS e cila trajton inflamcionet e lekures te lekures sensitive.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 1865

- Parandalon reaksionet spontane te lekures si prsh skuqje,

- Redukton zgjerimin e kapilareve te gjakut.

- Skuqja dhe enjtja qetesohen pas nje periudhe te shkurter aplikimi.

Perdorimi: Aplikoni masken butesisht dhe lereni te veproje rreth 20 min, me pas shpelajeni me uje te bollshem.

Paketimi: 75 ml

Perberja: Kompleksi sensitiv

Kompleksi mbrojtes

Acidi hialuronik

Izomerati i sakaridit

Nuk permban: Konservante, parfum dhe gluten.

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Specifikime
Sipas trupitFytyra
Sipas tipit te produktitMaska
Sipas LinjaveJanssen
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.