DEFENCE SUN MELTING CREAM 30

€12.96
Mbrojtes dielli per fytyren me SPF 30, per lekura normale dhe te thata.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 2844

Krem mbrojtes nga dielli me nje strukture te bute, te rehatshme, jo ngjitese. Ideal per fytyrat e thata.
Dhuron nje mbrojtje te trefishte ndaj diellit:

  • Mbron nga demtimet afatshkurtra qe shkaktojne rrezet UVA dhe UVB.
  • Mbron nga radikalet e lira te shkaktuara nga rrezet IR.
  • Mbron nga demtimet afatgjata fale kompleksit “PRO- REPAIR”.

Permban:

Kompleks Pro-Repair:  nje sinergji e veçante e perberesve aktive:

  • Niacin: ndihmon per te luftuar demtimin biologjik, duke forcuar keshtu mekanizmat e mbrojtjes natyrore te ADN-se dhe riparimit.
  • Beta-Glukan/L-Carnitine: Patente e perberesve qe stimulon sistemin mbrojtes natyral te lekures dhe lufton radikalet e 
  • Vitamina E: ka efekt antioksidues.

Perdorimi: Aplikoni produktin para ekspozimit ne diell dhe perserisni aplikimin (cdo dy ore) sa here te jete e nevojshme.

Paketimi: 50 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci Blerta Alibali-SHShkoder695485639
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
Farmaci PerlaTirane Kashar Lagjja Misto Mame Pallatet Arbion-AZ0696458025
FARMACI EMA (Rr.Bardhyl)Tirane0684054733
Farmaci ONE STOPTirane Paskuqan Rruga Dine Hoxha godina 10685282388/0698817567
Farmaci SAPIENZA Elbasan Lagjja Dyli Haxhire BLV Aqif Pasha pll10/10682429602
FARMACI EVA-FARMA Tirane042400526
Specifikime
Sipas trupit Fytyra
Sipas tipit te produktit Krem
Sipas Linjave Bionike
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.