Face guard Advanced

2 700 Lekë
Mbrojtes me SPF 30.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 1350

- Mbron lekuren nga plakja e parakohshme

- Me filtra UVA /UVB, Ektoine dhe agjente kunder rrezeve IR

Perdorimi: Aplikoni cdo mengjes

Paketimi: 30 ml

Perberja: Dioksid Titaniumi

Metoksicinnamati Etilik

Octocrylene

Bis-ethylhexyloxyphenol

Metilen Bis –benzotriazolil

Tetra metilbutilfenol

Dietilaminohidroksibenzoil Heksil Benzoat

Nuk permban: Konservante, parfum dhe gluten

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
Specifikime
Sipas trupit Fytyra
Sipas tipit te produktit Krem
Sipas Linjave Janssen
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.