MagnesiumOil Goodnight- 15 ml

500 Lekë
Me permbajtje bimesh natyrale salvia sclarea dhe bergamot, qe nxisin relaksim te thelle, mireqenie te pergjithshme dhe gjume te rehatshem dhe te qete.
Disponibiliteti: Nuk ka gjendje te disponueshme
SKU: 10085

MagnesiumOil Goodnight

Me përmbajtje bimësh natyrale salvia sclarea dhe bergamot, që nxisin relaksim të thellë, mirëqënie të përgjithshme dhe gjumë të rehatshëm dhe të qetë. Përmban 28% Klorur magnezi të përqëndruar. 10 sprucime shpërndajnë minimumi 180mg (51% RDA) formë elementare optimale të përthithshme magnezi.

  • Në mënyrë natyrale nxit një gjumë të rehatshëm
  • Ndihmon në Restless Legs Syndrome RLS (Sindromi I këmbëve të lodhura)

 Nëse vuani nga pagjumësia, pavarsisht problemeve shëndetësore MagnesiumOil Goodnight është brilant.”-Nina B, Leeds

Përdorimi: Aplikojeni në trup dhe masazhojeni. Për më shumë rezultat, këshillohet që të përdoret pas ushtrimeve ose dushit në lëkure të lagur.

Paketimi 15 ml (90 sprucime)

Si funksionon magneziumi transdermal?

BetterYouMagnesiumOil përthithet nga poret e epidermës, në këtë mënyrë kalon direkt në enët e gjakut dhe muskujt poshtë tyre duke eleminuar kalimin në organet e aparatit tretës në të cilin shumë përbërës ushqimor nuk përthithen. Garanton një përthithje optimale, shumë më efektive se kapsulat dhe tabletat.

I përshtatshëm për:

  • 13 vjec e sipër
  • Vegjetarian
  • Vegan

Pa efekte anësore ose reaksion me medikamentet e tjera.

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.