MagnesiumOil Recovery- 100 ml

1 800 Lekë
Me permbajtje piperi te zi dhe kamfur qe permireson gjendjen e muskujve, rrit performancen dhe pershpejton kohen e rikuperimit.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 10636

Me përmbajtje piperi të zi dhe kamfur që përmirëson gjëndjen e muskujve, rrit performancën dhe përshpejton kohën e rikuperimit. Përmban 28% Klorur magnezi të përqëndruar. 10 sprucime shpërndajnë minimumi 180mg (51% RDA) formë elementare optimale përthithshme magnezi.

  • Nxit rikuperimin pas stërvitjes.
  • Përmirëson përformancën sportive
  • Redukton lodhjen muskulare

Përdorimi: Aplikojeni në trup dhe masazhojeni. Për më shumë rezultat, këshillohet që të përdoret pas ushtrimeve ose dushit në lëkure të lagur.

Gjatë stërvitjes - Aplikoni minimumi 10 - 20 sprucime, në mëngjes dhe në darkë. Për stërvitje intensive mund të rrisni dozën.

Për rikuperim- Aplikojeni tek pjesa muskulare dhe masazhojeni. Riaplikojeni shpesh për ta mbajtur zonën të ngrohtë.

Paketimi 100 ml (600 sprucime)              

Si funksionon magneziumi transdermal?

BetterYouMagnesiumOil përthithet nga poret e epidermës, në këtë mënyrë kalon direkt në enët e gjakut dhe muskujt poshtë tyre duke eleminuar kalimin në organet e aparatit tretës në të cilin shumë përbërës ushqimor nuk përthithen. Garanton një përthithje optimale, shumë më efektive se kapsulat dhe tabletat.

I përshtatshëm për:

  • 13 vjec e sipër
  • Vegjetarian
  • Vegan

Pa efekte anësore ose reaksion me medikamentet e tjera.

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci EDEN YzberishtYzberisht Rruga Migjeni, Pallati Devi 20000699929017
Farmaci DITE E NATE 9TIRANE RR. KAVAJES0699910010
Farmaci Nabis_TRIsh Garda e Republikes_TIRANE693587909
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.