Melatonin Pura, 30 mikrotableta

400 Lekë
Melatonin Pura microtavolette eshte nje suplement ushqyes qe kontribuon ne reduktimin e kohes se nevojshme per te rene ne gjume dhe per te lehtesuar simptomat e efektit Jet lag.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 2073

Melatonin Pura microtavolette është një suplement ushqyes që kontribuon në reduktimin e kohës së nevojshme për të rënë në gjumë dhe për të lehtësuar simptomat e efektit Jet lag.

Melatonina është një hormon natyral i cili gjëndet tek organizmi jonë, por ndonjëherë përqëndrimi i saj bie dhe kjo sjell vështirësi për të rënë në gjumë dhe shqetësime të fjetjes. Suplementimi me melatoninë është zgjidhja më efikase për të luftuar pagjumësinë.

Përdorimi: 1 tabletë në ditë të shoqëruar me shumë ujë. Për të marrë maksimumin e efektit të Melatoninës, merrni 1 mg Melatoninë, pak para se të shtriheni për të fjetur. Ndërsa për lehtësuar simptomat e efektit Jet lag merrni 0.5 mg Melatoninë pak para se të shtriheni për të fjetur ditën e parë të udhëtimit dhe disa ditë pasi të këni mbërritur në destinacion.

Paketimi: 30 mikrotableta x 120 mg

Melatonina

1 mg

Nuk përmban: Ngjyrues artificial, aromë artificiale, konservantë, produkte qumështi, gluten, laktozë, OMG, sheqer.

Produkt Vegan

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI ANTIGONI (KRISTIAN-A) DURRESDURRES052232380 / 694331663
FARMACI VALBONATirane0692113487
FARMACI ARBA Tirane Tirane Prane urgjences_ish ekspozita698467285
FARMACI GJOCITirane0696509999
Farmaci SIDITirane Rr Komuna e Parisit pall Pinareve0696706106
FARMACI WENDITirane0673138822
FARMACI GOLD TRTirane0693175717
Farmaci Orange farmaci 008Tirane Rruga Muhamed Gjollesha kt10695373300
FARMACI DENADA LUSHNJELUSHNJE0693409321 / 0692151851
FARMACI FLORATirane0682065190
FARMACI ROMA 2017_TRTIRANE, Rr"Islam Alla"Pll 4/86,kt l 693992989
FARMACI SARA_TRRr.Frosina Plaku_Tirane672067272
Farmaci Orange Farmaci 024Tirane Perballe Qendres Kristal
Farmaci NEXTPHARMATirane Rr. Haxhi Dalliu God. 12 Hyrja 20699150093
FARMACI BUTRINTITIRANE0693321881
FARMACI ANI TIRANEPrane Astirit TIRANE693575083
FARMACI JORA_TRRr.Shkelqim Fusha_Q.Kristal_TIRANE699693169
Farmaci DITE NATE 4_TRTirane Rr Dibres0699910010
FARMACI ANASTASJA VAJA(GREKE)Rruga Bardhyl TIRANE698357674
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
Farmaci Nabis_TRIsh Garda e Republikes_TIRANE693587909
Farmaci EGIAN Tirane Rruga e Kavajes Qendra Condor Center 0685720538
ELEZI FARM Sh.p.k Tirane Tirane Farm Elezi_Bulevardi Zh. Dark0674099602
FARMACI FARMABLEND 2Elbasan0694040455 / 0676466831
Farmaci 4 LIFETirane Rruga Sitki Cico pll 3 ap 10698509933
Farmaci Liveta Tirane Tirane Komuna Parisit42322322 , 0672674066
Farmaci DODA Tirane Rruga Ndreko Rino Nr 7 0682218104, 0683024536
FARMACI NDREU 1_LELEZHE, LGJ'SKENDERBEG'TEUTA NDREU
FARMACI FLORITirane
Farmaci NATURAL PHARMACYDurres Shkozet
FARMACI B&B SAUKSauk_Tirane0698767549
FARMACI DALIPI DRDurres0686261268
FARMACI PANACEA TIRANERruga HOXHA TAHSIM TIRANE044500202
FARMACI URGJENCA_KOKORCE672022901
FARMACI BEAUTYTirane0697205079
FARMACI SPAHIUTirane0676008700
FARMACI FARMATECHTirane0692075901
FARMACI KRISTI TRKomuna e Parisit_Tirane0692264141 / 0676359096
FARMACI HEBOVIJA ShkoderShkoder Lgj"Vasil Shanto",Rr"Qemal Dracini"362/36406773315574
Farmaci ED PHARMA Tirane Tirane Rruga Dibres, PallatiTower Bridge 3, Kati 10694647764 ,0682181194
FARMACI SIHANA_FRLagja Liri Gero_FIER692393254
FARMACI DAJARr. "Andon Zako Cajupi', Tirane04 2222 859 / 0675013331
FARMACI MERI_KOKORCE695734749
Farmaci LUNA_VlVlore blv Ismail Qemali Pll Cobo kt 10693323870
FARMACI EUROFARMA Tirane Tirane D. Bosko0697801275
Farmaci SALUS PLUS DurresSektori Iliria Durres674036703
FARMACI 12 FARM(KOZETA) _LUSHNJALushnje35225828
FARMACI VALBONA VLVlore033232702 / 0695809057
Farmaci SEFAFier Lagjja 15 Tetori Rruga Mico Papuciu0696583432
FARMACI ENDI TIRANEPrane Dispancerise-TIRANE042256067
FARMACI TROPLINI DRDurres0698735629
FARMACI SUELA DURRESDurres0692255499
FARMACI TANATirane042238286
FARMACI WEST Sh.p.k(GARDA) TIRANEGarda E Republikes TIRANE692023111
FARMACI FISHTA 1Tirane0692304943
Farmaci VORA HEALTH MEDICINEVORE 0673021320
FARMACI LUBONJA TIRANESheshi Willson TIRANE697061217
FARMACI HANA_TRTIRANE, TEK KOPSHTI BOTANIK0695522161
FARMACI ALBIOMED Tirane Tirane RRUGA HOXHA TASIM042232960
FARMACI CANAJ FARMA _TRKRISTAL-TIRANE42442020
Farmaci Orange Farmaci 016Tirane Rr. Arkitekt Kasemi
Farmaci Nr 2-Parruc-SHParruc-Shkoder
FARMACI EVITATirane042257187
FARMACI DIAMANTI_VLOREVLORE697537051
FARMACI MANDI KOKorce
FARMACI IRDA FIERFier0692088422 , 0696365063
FARMACI FARMATECH 1Rruga Komuna e Parisit-Tirane0696116244
FARMACI Rrapaj TRRruga Bajram Curri Tirane 692676212
FARMACI YASMIN SHKODERShkoder Lagja Manush Alimani,Blv Zogu 10693992366 / 0693992373
FARMACI GJERMANE_ELBELBASAN0693213844
FARMACI SHEHU KAMEZKamez_Tirane0694096294
FARMACI OZI & ERI FIERFIER0693768587
FARMACI BLEDI FierCAKRAN FIER0698559899 / 0695307750
Farmaci Besa_VLVlore0696728983 / 0694422284
FARMACI VITALITE_TRTirane,Rr"Ali Demi",Hyrja 1,Ap 3 0696558740
FARMACI NEO TIRANELIBRI UNIVERSITAR TIRANE0692055312
FARMACI ARDIT VODOPI ShkoderSHKODER LGJ'QEMAL STAFA'
Farmaci ALBANI-SHLagje V Kushi-Shkoder665585491
FARMACI Jurgen Babamusta_DRDurres052237386 / 0692126053
FARMACI ELENA FRFier0692113969
Farmaci DITE E NATE 14TIRANE PRANE Q. GLOBE
FARMACI LOGOS TRTIRANE0695444438 / 0698403690
FARMACI MILANO ELBASANElbasan0692110984
FARMACI FARMA NET ALBTirane2248899/0697022133
Farmaci DEA Tirane Baldushk 0697203472
FARMACI BLLOKU_TRRR "SAMI FRASHERI",TIRANE0692430604 ,042363132
FARMACI VERDETirane042254651
FARMACI LIVIDATirane0695545372
Farmaci EDEN YzberishtYzberisht Rruga Migjeni, Pallati Devi 20000699929017
FARMACI TOP PHARMA Tirane Tirane RR"5 MAJI', QENDRA CONCORD 0672420281 , 0696366714
FARMACI HELGATirane0693918288
Farmaci Dite e Nate 5Tirane Rruga Elbasanit
Farmaci Ajla FarmaTirane,Rruga Artan Lenja fusha aviacionit0696730394
Farmaci Orange farmaci 026Tirane Rruga Myslym Shyri godina 12 hyrja 1
FARMACI ENIDA_VLVLORE0697332831
FARMACI RX ONE PHARMACYLagja Pavarsia Vlore
Farmaci MEDIGREEN_(Bio plus) Tirane Tirane Rr Vllazen Huta God Nr 60692044817
FARMACI BIO FARMA Tirane Tirane Pol Qendrore 9 Katshet0694067704 , 0696733713
FARMACI ORIEN 2 _TRUNAZA E RE -TIRANE
FARMACI NERSI (QTU)_TRQTU-TIRANE0672583037
FARMACI DITE E NATE 16Rruga Teodor Keko Kashar Tirane0699910010
Farmaci JAKO-SHSHKODER0694899999 / 0692274224
eFarma.AL SHPKTirane ,Rruga Luigj Gurakuqi pll 6 shk 1 ap 2 kt 06999515673 / 0692876876
FARMACI AGIMI 2 - TIRANETIRANE0675668755, 2422955
FARMACI REI LAPRAKE Tirane Tirane TEK BURGU 3130693894346
FARMACI ISI Farma TIRANEPrane Astirit TIRANE693920040 ,0696121711
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.