Melatonin 3 mg Veg Capsules

730 Lekë
Melatonina eshte nje hormon qe rregullon ciklin gjume-zgjim dhe mbron qelizat nga radikalet e lira.
Disponibiliteti: Ne gjendje
  • Rregullon ciklin e gjumit
  • Mbron qelizat nga radikalet e lira

Melatonina është një hormon dhe antioksidant i fuqishëm, që prodhohet natyrshëm në gjëndrën pineale. Ajo rregullon ciklin gjumë – zgjim, lehtëson procesin metabolik të trupit për radikalet e lira? duke kryer shumë funksione biologjike të trupit, të trurit dhe të gjëndrave, rregullimin e sistemit imunitar dhe mirëmbajtjen e mukozës gastrointestinale.

Përdorimi:  Merrni 1 kapsulë para gjumit.

Paketimi: 60 kapsula

Përmbajtja

Sasia për dozim:

Sasia % së vlerës ditore

Vitamin B6 (Piridoksinë HCl)

3 mg

176%

Melatoninë

3 mg

*

Përbërës tjerë:  Miell orizi dhe hipromelozë.

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI FLORITirane
FARMACI FARMATECHTirane0692075901
Farmaci Nr. 1_Edmir Quka Tirane Tirane Rr. Petro Nini Luarasi0695265035
FARMACI SUELA DURRESDurres0692255499
Farmaci Orange farmaci 008Tirane Rruga Muhamed Gjollesha kt10695373300
FARMACI HEBOVIJA ShkoderShkoder Lgj"Vasil Shanto",Rr"Qemal Dracini"362/36406773315574
FARMACI DIAMANTI_VLOREVLORE697537051
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI SETI TIRANETirane0692238973
Farmaci KLEDI_BRLagje Clirim-BERAT695601728
FARMACI ALDA_ELELBASAN697906917
Farmaci DODA Tirane Rruga Ndreko Rino Nr 7 0682218104, 0683024536
FARMACI GJERMANE_ELBELBASAN0693213844
Farmaci London 2 ElbasanElbasan Lagja Skenderbej, Rruga Iliaz Kosova0693776264
FARMACI FISHTA 1Tirane0692304943
FARMACI FARMA NET ALBTirane2248899/0697022133
DEA ONE SHPKTirane Rruga Myslym Shyri pll nr 56/20696415464 / 0672166172
FARMACI LIVIDATirane0695545372
FARMACI JULI FIERFier0699503331
FARMACI FATJONA VLOREVLORE0694737049
BIO-PARAFARMACIA FRANCEZE Tirane Tirane QENDRA TREGETARE TEG0694769600 , 0696154711
FARMACI TROPLINI DRDurres
Farmaci Dani_TRRr A Z Cajupi Pall 20_Tirane694581099
Farmaci SOTA 1 TIRANERruga T Tashko Pazari i RI TIRANE693928577
FARMACI KOZETA VLVlore
FARMACI ELONA SPAHIU_PEQINPEQIN695156215
FARMACI YLLITirane0684043778
FARMACI NILA DURRESDURRES692939476
FARMACI ARLINDI DurresDURRES, lagjja 15 Rr Petrit Llaftiu0695155677
FARMACI LELATirane0685578126 , 02356044
Farmaci DITE E NATE (Rr Elbasanit)Tirane Rr Elbasanit Kulla park gate kt 10692948817/ 0696134810
FARMACI ILIRTirane0672018278
FARMACI LOLA ANILA 2 KAVAJE0693946262
FARMACI MATA 2_DRL.13 Rruga"PAVARSIA"Plepa Durres0682599458
Farmaci Irma Prifti 2L. Skender Libohova Rr. Misto Mamo Lushnje035226413, 0697240613
FARMACI TEUTA FIERFier0696396559
FARMACI LEDIA_VLVLORE
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.