Methylfolate 1000mcg

3 300 Lekë
Metilfolat 1000 mcg i cili ndihmon ne funksionet themelore te trupit.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 10782
  • Formë e biodisponueshme

Metilfolati është forma natyrale e folatit që përdoret për funksionet themelore të trupit: si ndarja qelizore, sinteza e neurotransmetuesve dhe ADN-së. *Ndryshe nga acidi folik, Metilfolati depërton në barrierën gjak-tru, dhe përmirson shëndetin neurologjik.

Përdorimi: 1 tabletë në ditë.

Paketimi: 90 tableta

Përmbajtja

Sasia për dozim:

Sasia % vlerës ditore

Folate [1,000 mcg (6S)-5-MTHF**] [nga Quatrefolic® (6S)-5-MTHF** Kripë Glukozamine]

1,667 mcg DFE

417%

Përbërës tjerë: Celulozë, acid stearik (origjinë bimore) dhe Silicë.

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci Irma Prifti 2L. Skender Libohova Rr. Misto Mamo Lushnje035226413, 0697240613
FARMACI ROMA ELBElbasan0693637216
Farmaci BALLOLLI-01Librazhd,lagjja 2 Rr Qazim Murtini pall19 kt 10692624634
FARMACI E.SHERRI_LELEZHE, LGJ"BESELIDHJA"0686683404
FARMACI ESLERLagjja Qemal Stafa,Rr.Daut Borici_Shkoder0697724487
Farmaci Dani_TRRr A Z Cajupi Pall 20_Tirane694581099
FARMACI DAJA-2Rr. "Elbasanit", perballe Postes Nr. 1, Tirane04 2340 339 / 0675013332
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.