MIGLIOTINTA GEL (Boje Flokesh)

€13.77
Boje flokesh pa amonjak, e cila i jep nje nuance te qendrueshme dhe intensive flokut pa e demtuar ate. Fale pranise se melise, kenase, kamomilit dhe hardhise se kuqe, ushqen, zbut dhe hidraton floket.E disponueshme ne 20 nuanca.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 0747

Paketimi: 115 ml

Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI WENDITirane0673138822
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI PLUSTirane682257704 ,0697110170

Specifikime
Sipas trupitFloket
Sipas tipit te produktitBoje Flokesh
Sipas LinjaveDr.Taffi
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.