MULTIVITA-Z

€5.43
Suplement ushqyes me bazë vitamina dhe minerale i formuluar për mirëqenien e organizmit dhe përmirësimin performancës fizike.
Disponibiliteti: Nuk ka gjendje te disponueshme
SKU: 11176

Përbërësit

Sasia per dozim

Përbërësit

Sasia per dozim

Vitamina A

3000 IU

Niacin

20 mg

Vitamina B1

1.5 mg

Acidi Pantotenik

10 mg

Vitamina B2

1.7 mg

Krom

120 µg

Vitamina B6

2 mg

Jod

150 µg

Vitamina B12

6 µg

Hekur

18 mg

Vitamina C

60mg

Magnez

100 mg

Vitamina D3

400 IU

Manganez

2 mg

Vitamina E

30 IU

Selen

60 µg

Vitamina K2

80 µg

Zink

15 mg

Kalcium

100 mg

Përdorimi: 1 tabletë në ditë pas ushqimit.

Paketimi: 30 tableta

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Specifikime
Sipas LinjavePharmacy Laboratories
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.