MYslim

€15.80
Suplement ushqyes me bazë Garcinia Cambogia dhe kafe jeshil i cili ndihmon në stimulimin e metabolizmit energjitik në organizëm.
Disponibiliteti: Nuk ka gjendje te disponueshme
SKU: 11514

Është një aleat i dietave me kalori të reduktuara dhe gjithashtu një zgjidhje natyrale për të humbur peshë dhe për të optimizuar përthithjen e përbërësve. MySlim gjithashtu ndihmon në reduktimin e ndjenjës së urisë, në këtë mënyrë arrin të mbajë nën kontroll peshën trupore.

Përdorimi: 1 tabletë në ditë të shoqëruar me shumë ujë, 30 minuta para vaktit kryesor.

Përbërësit: Garcinia Cambodiga 600 mg, Kafe jeshile 400 mg

Paketimi: 60 tableta x 1060 mg

Nuk përmban: Aroma artificiale, ngjyrues artificial, konservantë, ëmbëlsues, gluten, laktozë, produkte qumështi, OMG, sheqer. Produkt Vegan

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.