Profumo Indaco

€48.20
Ndihuni elegant dhe plot vetebesim me aromen mesdhetare te Indaco. Permban kombinim nga lulet e selvise, te misrit, zambakut, limonit dhe jaseminit.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 10499
Paketimi: 100 ml
 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Specifikime
Sipas trupitTrupi
Sipas tipit te produktit
Sipas LinjaveDr.Taffi
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.