Erbaven cerotti

1 200 Lekë
Ngjitese me baze trokserutina, ekstraktet e geshtenjes se eger, Centella, Rusco dhe Boronice, te cilet stimulon qarkullimin e gjakut dhe limfatik te kembeve duke eleminuar likidet e mbledhura.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 2315

Ngjitëse me bazë trokserutina (flavonoide që gjenden në shumë bimë, ekstrakt nga lulja e Sophora japonica) ekstraktet e gështenjës së egër, Centella, Rusco dhe Boronicë, të cilët stimulon qarkullimin e gjakut dhe limfatik të këmbëve duke eleminuar likidet e mbledhura. Praktike, të thjeshta për tu aplikuar dhe mbajnë efektin deri ne 8 orë.

Përdorimi: Aplikoni ngjitëset tek fossa Popliteal (pjesa pas gjurit) ose tek kaviljet. Lëreni të veprojë për 6-8 orë dhe pastaj hiqeni me kujdes.

Paketimi: 24 cope

Trokserutinë

Rusco

Escina

Centella

Boronicë

Gështenjë e egër

Eukalipt

Mente

Aloe Vera

Mentol

Nuk përmban: Ngjyrues artificialë, paraben, parfum.

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI URGJENCA_KOKORCE672022901
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.