NO DOL Cerotti

1 400 Lekë
Ngjitese praktike per zona te ndryshme te trupit te prekura nga dhimbjet muskulare, artikulare dhe kontraktura.
Disponibiliteti: Ne gjendje

Ngjitëse praktike për zona të ndryshme të trupit të prekura nga dhimbjet muskulare, artikulare dhe kontraktura (dhimbje reumatike, trauma sportive, dhimbje mesi dhe qafe). Ngjitëset përmbajnë arnika, kamfor, artiglio del diavolo, shelg, squfur dhe livando: përbërës me veprim hidratues, zbutës dhe antioksidues që e bëjnë heqjen e ngjitëses më pak të bezdisshme dhe shmangin acarimet e lëkurës. Veprim për 24 orë.

Përdorimi: Aplikoni ngjitësen në zonën e prekur dhe lëreni të veprojë për 24 orë, pastaj të zëvendësojeni me një tjetër. Ngjitëset mund të priten me gërshërë nëse nevojitet një madhësi më e vogël.

Paketimi: 5 ngjitëse 

Arnica

Artiglio Del Diavolo

Shelg

Livando

Squfur

Kamfor

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci Ema s Pharmacy Emanuela MavriqiTirane Rr Bardhok Biba pll 71/1 shk 1 ap 20694788352
Farmaci Orange farmaci 008Tirane Rruga Muhamed Gjollesha kt10695373300
Farmaci ORANGE 005 FARMACI Tirane,Rruga Abdyl Frasheri , god 16,hyrja,1ap2
FARMACI BIO LINEShkolla Baletit_Tirane0674911797
FARMACI SIHANA_FRLagja Liri Gero_FIER692393254
FARMACI FLORITirane
FARMACI SUELA DURRESDurres0692255499
FARMACI WEST Sh.p.k(GARDA) TIRANEGarda E Republikes TIRANE692023111
FARMACI BIOSA Tirane Tirane Prane Burgut0696167150
eFarma.AL SHPKTirane ,Rruga Luigj Gurakuqi pll 6 shk 1 ap 2 kt 06999515673 / 0692876876
FARMACI LATO TRTIRANE,PRANE SHKOLLES BASHKUAR (ISH-F.RENOL)0693177715
FARMACI FARMA NET ALBTirane2248899/0697022133
FARMACI LULE_VLVLORE33227567
FARMACI MISHELDURRES052420402 / 0694000060
FARMACI PETAL FARMA TIRANETIRANE0694008900
FARMACI TONI_SAUKSAUK_TIRANE0682073280 / 0692160173
Farmaci Sauku 2Rr. ELB Godina 403, Hyrja 2 Tirane0695175374
FARMACI SAUKU_TRSAUK,TIRANE682073280
FARMACI MALVINA TIRANEUnaza e re TIRANE0675243933
Farmaci LUNA_VlVlore blv Ismail Qemali Pll Cobo kt 10693323870
FARMACI DITE E NATE_TRUshtari i Panjohur-TIRANE044313131
FARMACI AIDAS FARMA TIRANEPRANE LICEUT ARTISTIK Tirane0682573656
FARMACI MIKETirane0684360406
FARMACI LEKLI 2 TRTIRANE
FARMACI DAJA-2Rr. "Elbasanit", perballe Postes Nr. 1, Tirane04 2340 339 / 0675013332
FARMACI ANTIGONI (KRISTIAN-A) DURRESDURRES052232380 / 694331663
FARMACI DR. PHARMACY(ANDRI CABELI)Prane Kopshtit Zoologjik,RR"Shyqyri Brari"Tirane048847153 / 0695792505
FARMACI BUTRINTITIRANE0693321881
FARMACI FARMATECHTirane0692075901
FARMACI Albana Shakaj(Ejona)Tirane
FARMACI VISI (LIQENI)Liqeni_Tirane042463118
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.