Propolaid VaporPatch

660 Lekë
Ngjitese praktike qe permbajne nje perzierje vajrash esenciale balsamik me ekstrakte propolis dhe mente, te dobishme per mireqenien e traktit respirator.
Disponibiliteti: Nuk ka gjendje te disponueshme
SKU: 3041

Propolaid VaporPatch janë ngjitëse praktike që përmbajnë një përzierje vajrash esenciale balsamik me ekstrakte propolis dhe mente, të dobishme për mirëqenien e traktit respirator. Pas aplikimit ato clirojnë principet aktive të vajrave esenciale me efekt balsamik deri në 8 orë. Ngjitëset nuk njollosin, nuk yndyrosin dhe janë të paketuara në mënyrë individuale (5.8 x 5 cm).

Përdorimi: Ngjitëset duhet të aplikohen tek pizhamat ose veshje të tjera dhe jo direkt në lëkurë; Mos i përdorni tek fëmijët nën moshën 36 muaj.

Paketimi: 6 Ngjitëse

Eukalipt Vaj esencial

Cajeput Vaj esencial

Dëllinjë Vaj esencial

Gaultheria Vaj esencial

Mente Vaj esencial

Propolis Ekstrakt

Karafil Vaj esencial

Mentol

Nuk përmban: Alkol, aromë artificiale, paraben, SLS, SLES.

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI UNIVERS XHONAElbasan0693693841
Farmaci Medicine PharmaElbasan Lagja Haxhias, Nr 9/171 30010698949921
FARMACI FISHTA 1Tirane0692304943
FARMACI BLERTA_TRKodra e Diellit_TIRANE0684000556
Farmaci Sinani ElbasanElbasan672055697
FARMACI VIOLA 2Tirane0689036318
FARMACI MARS FARMA ELBASANELBASAN692940437
FARMACI NR. 1_PLAZHDURRES0696853184
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.