BetterYou Iron Oral Spray

1 470 Lekë
Nje zgjidhje e shkelqyer per shqetesimet e tretjes dhe perthithjen e ulet te provuar nga suplementet e hekurit ne trajte tablete ose kapsule.
Disponibiliteti: Ne gjendje
 • Përthithje maksimale
 • Shmang shqetësimet e tretjes.
 • Minimizim i lodhjes dhe plogështisë
 • Ndihmon në mbrojten e funksioneve konjitive
 • Ndihmon në mbrojtjen e sistemit imunitar
 • Shmang shqetësimet e tretjes
 • 5 mg për dozë
 • 48 doza ditore
 • Me shije natyrale dhe të këndshme molle të pjekur

Përdorimi: Aplikoni 4 sprucime në ditë ose dozën e rekomanduar nga mjeku.
Mund të merret në cdo moment të ditës edhe pa ushqim, duke e përshtatur me rutinën tuaj. Të përdoret 6 muaj pas hapjes.

Paketimi: 25 ml (192 sprucime)

 

Cdo doze ditore përmban:

EC NRV*

Ferric Sodium EDTA/ Ferric ammonium

5 mg

36%

I përshtatshëm:

 • 3 vjec e sipër
 • Vegjetarian 
 • Vegan
 • Gjatë shtatzënisë dhe laktacionit

Pa efekte anësore ose reaksion me medikamentet e tjera.

I garantuar, pa: Gluten dhe grurë, Ngjyrues dhe aromë artificiale, Produkte qumështi, OMG

Informacion këshillues:

Suplementet nuk duhet të zëvendësojnë dietën e shëndetshme dhe aktivitetin fizik. Të mbahet larg nga fëmijët.

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI LE-DA Tirane Tirane UNAZA E RE686417109
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
Farmaci APOLLONIAElbasan lagjja 11Nentori rr . Zyma ndertesa 11/68 0695474042
FARMACI HYRA DR.Durres0699764205
FARMACI S.PRIFTI 2 Tirane Tirane KOMBINAT422476788 ,0692810111
FARMACI LEDIA_VLVLORE
FARMACI KELVIN _TRTIRANNE , RR'DIBRES'042376737
FARMACI ROMA ELBElbasan0693637216
Farmaci Shehu 2 Durres LGJ. NR 4 ,Rruga Fetah Bllaca Durres676096899
FARMACI MATADurres0682078231
Farmaci DORONTEARr.Ibrahim Dervishi TIRANE675150373
FARMACI MIRELA BERATBERAT0697216839
FARMACI SHALLARI TIRANEKashar,Yzberisht TIRANE692256740
FARMACI KONI Tirane Tirane SELITE0699929017
FARMACI ARLINDI DurresDURRES, lagjja 15 Rr Petrit Llaftiu0695155677
FARMACI RIALFATirane0697695484
FARMACI DIAMANTI_VLOREVLORE697537051
FARMACI SAUKU_TRSAUK,TIRANE682073280
FARMACI FATJONI_TRTEK KMY_TIRANE45200130 ,0698339994
FARMACI FARMABLEND 2Elbasan0694040455 / 0676466831
Farmaci NEXTPHARMATirane Rr. Haxhi Dalliu God. 12 Hyrja 20699150093
FARMACI EVA Tirane Tirane RRUGA QEMAL STAFA2345949
FARMACI KLODI BRBerat0694049620
FARMACI HEALTHCARETirane0695695959
FARMACI HELGATirane0693918288
FARMACI MILANO_TR (Unaza e Re)Tirane0697857976
Farmaci Pharma Egnatia AlketiKavaje Bulevardi Josif Budo0698771101
FARMACI BLERTA KOMBINATTirane0692779657
Farmaci Nr. 3 (Idajet Cane)-SRPrane Spitalit-Sarande0697574019 , 0692652070
FARMACI BETA (kodra e diellit)TRK Diellit-Tirane0696553256
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.