NO DOL Crema

1 050 Lekë
No Dol Crema eshte nje trajtim lokal i pasur me ekstrakte bimore me veprim antiinflamator, si Shelgu, Artiglio Del Diabolo Dhe Arnika.
Disponibiliteti: Ne gjendje

No Dol Crema është një trajtim lokal për dhimbjet artikulare dhe muskulare. Ky krem është i pasur me ekstrakte bimore me veprim antiinflamator, si Shelgu, Artiglio Del Diabolo Dhe Arnika. Përdoret në dhimbje të shkaktuara nga trauma dhe inflamacione. No Dol Crema duhet të përhapet në nivel lokal, me masazh të lehtë, në zonat e trupit të prekura nga dhimbje muskulare, artikulare dhe kontraktura të ndryshme (dhimbje reumatike, trauma sportive, dhimbje mesi dhe qafe).

Përdorimi: Aplikoni kremin në nivel lokal, me masazh të lehtë, në zonat e trupit të prekura të paktën 2 herë në ditë.

Paketimi: 100 ml

Arnica

Glukozaminë

MSM

Artiglio Del Diavolo

Shelg

Aloe

Nuk përmban: Ngjyrues artificial, konservantë.

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci Matilda Divjaku FR-SheganFier-Shegan0694413396
FARMACI SIENA _Orikum-VloreORIKUM-VLORE
FARMACI JONA_LULushnje0695747362
FARMACI KRISTI TRKomuna e Parisit_Tirane0692264141 / 0676359096
FARMACI HYRA DR.Durres0699764205
FARMACI LELATirane02356044 / 0685578126
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI INTERNACIONAL_2006Shkoder0692462090
Farmaci Silvapharma_TRRruga e Dibres_TIRANE697738824
FARMACI LULE_VLVLORE33227567
FARMACI TONI_SAUKSAUK_TIRANE0682073280 / 0692160173
Farmaci Sauku 2Rr. ELB Godina 403, Hyrja 2 Tirane0695175374
FARMACI HANA_TRTIRANE, TEK KOPSHTI BOTANIK0695522161
FARMACI DITE E NATE_TRUshtari i Panjohur-TIRANE044313131
FARMACI DAJARr. "Andon Zako Cajupi', Tirane04 2222 859 / 0675013331
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.