No Dol TraumGel

880 Lekë
No Dol TraumGel eshte nje produkt per trajtimin lokal te enjtjeve si pasoje nga goditje, hematoma, trauma ose plage.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 0927

No Dol TraumGel është një produkt për trajtimin lokal të ënjtjeve si pasojë nga goditje, hematoma, trauma ose plagë. No Dol TraumGel është një xhel i bazuar në ekstrakte bimore si Artiglio del diabolo, Arnica montana, Escin dhe Mentol, i dobishëm për lehtësimin e dhimbjeve artikulare dhe muskulare dhe për të reduktuar (përmes veprimit të mentolit dhe escina) ënjtjet dhe edemat.

Përdorimi: Aplikoni kremin në nivel lokal, me masazh të lehtë, në zonat e trupit të prekura 1-3 herë në ditë.

Paketimi: 50 ml

Arnica

Mentol

Escina

Artiglio Del Diavolo

Nuk përmban: Ngjyrues artificial, konservantë, paraben.

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI BLERTA_TRKodra e Diellit_TIRANE0684000556
Farmaci SEFAFier Lagjja 15 Tetori Rruga Mico Papuciu0696583432
FARMACI LEDIA_VLVLORE0688089861
FARMACI KASA_ELLagja Syrja Dygjeni_Elbasan0699554622 / 0696471086
FARMACI LAURETA GJOKA VLVlore033222331
FARMACI TEUTA FIERFier0696396559
FARMACI LATO PHARMA _PGPogradec, Lgj nr 50675298830
Farmaci ANDEN Tirane Tirane Rruga Hoxha Tahsim0698963590
Farmaci Denisa Tirane Don Bosko Rruga Muzaket 0698694258 / 693177715
FARMACI SUELA DURRESDurres0692255499
FARMACI FARMA NET ALBTirane2248899/0697022133
Farmaci Romina SRSarande Lagj. Nr3, Rr. Lefter Talo0695867641
Farmaci ParidSarande Lagja nr 1 Rruga Butrinti0695708959
FARMACI KOPLIKU_SHKODERSHKODER0686012505
FARMACI IRDA FIERFier0692088422 , 0696365063
FARMACI ITALFARMA ELElbasan0693370243
FARMACI RX ONE PHARMACYLagja Pavarsia Vlore
FARMACI ALBI FIERFier682275543
Farmaci Blerta Alibali-SHShkoder695485639
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI UNIVERS XHONAElbasan0693693841
FARMACI JULI PATOSFier,Patos,Lgj"1 Maji",Rr "koli Marku",Obj 6/60693864030
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.