NUTRACEUTICAL HAIR SKIN NAILS

€15.39
Suplement ushqimor për flokë dhe thonj të shëndetshëm.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 11807

Përmban Equiseto dhe Miglio, të cilat kontribojnë në flokë dhe thonj të shëndetshëm. Niacian, biotina dhe zinku mirëmbajnë lëkurën tuaj. Vitamina E dhe riboflavina mbrojnë qelizat nga stresi oksidativ. Bakri kontribon në pigmentimin normal të flokut.

Indikimet:

Kujdeset për pamjen e lëkurës tuaj.

Vecanërisht e përshtatshme për bukurinë dhe mirëqënien e flokëve dhe thonjëve tuaj.

Përdorimi: Rekomandohet të konsumoni 2 kapsula në ditë me një gotë ujë.

Paketimi: 60 kapsula

Përmban:

Metionina, aminoacid i sulfuruar, një përbërës i keratinës, shumë i rëndësishëm në procesin e sintezës endogjene të kësaj proteine, duke kontribuar gjithashtu në ruajtjen e integritetit të folikulit të flokut.

Equiseto dhe Miglio falë përmbajtes së lartë të mineraleve, rimineralizon thonjtë dhe flokët.

Kompleks i vitaminave B (B1, B2, B3, B6, B7) të rëndësishme për mirëqënien e lëkurës, flokëve dhe thonjëve tuaj.

Minerale Zink, Bakë dhe Molibden.

Vitaminë E me veti antioksidante.

Pa gluten. Pa laktozë.

Specifikime
Sipas LinjaveBionike
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.