Rigenforte Olio Shampoo Energizzante

1 450 Lekë
Olio Shampoo Energizzante eshte e perbere nga ekstrakte natyrale dhe 3 lloje vajrash. E pershtatshme per larje te perditshme te flokeve dhe per skalp sensitiv.
Disponibiliteti: Ne gjendje

Olio Shampoo Energizzante është e përbëre nga ekstrakte natyrale dhe 3 lloje vajrash. E përshtatshme për larje të përditshme të flokëve dhe për skalp sensitiv.

Shampo në formë vaji me pH fiziologjik (5.5), e formuluar me përbërës delikat dhe tensioaktiv bimorë ka veprim mbrojtës shumë të lartë dhe nuk shkakton irritime të lëkurës. Formula vajore pastron flokun deri në thellësi, bazuar tek parimi, vaji pastron vajin dhe në të njëjtën kohë ushqen skalpin dhe flokën falë prezencës së vajrave bimore. Mungesa e agjentëve shkumogjen agresiv ruan barrierën hidrolipide të skalpit dhe flokëve. Produkti ideal për flokë të dobët, për flokë që kanë tendencë të bien dhe për lëkurë skalpi delikate.

Përdorimi: Aplikoni produktin në flokë të lagura dhe masazhojeni butësisht, mbajeni për 1-2 minuta dhe pastaj shpërlajeni me ujë të ngrohtë dhe të bollshëm. Mund të përdoret cdo ditë.

Paketimi: Flakon 250 ml

Biotinax

Mentol

Kafeinë

Diamino Pirimidina

Vaj Argani

Vaj Jojoba

Vaj Nga Farat E Lirit

Nuk përmban: Parabene, ngjyrues artificial, SLS, SLES

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI MELA TIRANERruga Qamil Gurakuqi TIRANE698754994
FARMACI BERTI PRENJASPRENJAS0684095658
FARMACI BLIRITirane0682030025
Farmaci Silvapharma_TRRruga e Dibres_TIRANE697738824
Farmaci Pharma Store FloriRr. Kastriotet Ndertesa 83 Tirane0699775702
FARMACI ILJAZI TIRANEUnaza E RE TIRANE0696718280
FARMACI SIHANA_FRLagja Liri Gero_FIER692393254
FARMACI LEKLI 2 TRTIRANE
FARMACI NERSI (QTU)_TRQTU-TIRANE0672583037
Farmaci HASANAJTirane Kamez blv BLU Rruga Roma pallati Union0698121107/ 0674906965
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.