PANER

770 Lekë
Suplement ushqyes për meshkuj i cili nxit vitalitetin, energjinë dhe ndihmon në përmirësimin e përformancës gjatë aktivitetit seksual.
Availability: In stock
SKU: 11177

Përbërësit

Sasia per dozim

L-argininë

150 mg

Ekstrakt i tharë nga rrënjët e xhinseng siberian (Eleutherococcus senticosus)

60 mg

Ekstrakt i tharë i gjetheve Tribulus terrestris

25 mg

Zink

7.5 mg

Selen

55 µg

Paketimi: 30 tableta

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI ESLERLagjja Qemal Stafa,Rr.Daut Borici_Shkoder0697724487
FARMACI SUELA (Joana Mihani)Tirane693756402
FARMACI ENTELA FRFier0696585091
FARMACI ARTEMISA Tirane Tirane Unaza e Re,Rruga Sokrat Miho0697006070
Farmaci DYRRAHDurres,Lagjja 17, Rr Halil Myrto, kt 10693461774
FARMACI ARMEN_TRRr"5 Maji", Tirane0692238973
Farmaci KATRORI _TRRr Halit Bega pall 9,shk 2, ap 12,Tirane 0686403760
Farmaci Blerdi Elbasan5-Maji, Pall 580/15 Elbasan0692791515
FARMACI PEPKOLAJ_TRTIRANE 0695764995
Products specifications
Sipas Linjave Pharmacy Laboratories
Get the Latest News from us. Give us your email and stay in touch.