Profumo Camelia Gold

€26.32
Parfum per femra energjike dhe me klas. Arome misterioze dhe e embel qe vjen nga kombinimi i zambakut te ujit me agrumet e buta te cilat pasohen nga aroma e luleve shumengjyreshe, te bardha, jaseminit dhe myshkut.
Disponibiliteti: Nuk ka gjendje te disponueshme
SKU: 1915
Paketimi: 60 ml
 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Specifikime
Sipas trupitTrupi
Sipas tipit te produktitParfum
Sipas LinjaveDr.Taffi
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.