Aloe Fresh Smile

500 Lekë
Paste dhembesh ne forme xheli me origjine 100% natyrale dhe veprim RETARD*.
Disponibiliteti: Ne gjendje

Pastë dhëmbësh në formë xheli me origjinë 100% natyrale dhe veprim RETARD*.
Përmbajnë mikrokristale silice të aromatizuara me mente, të cilat shkrihen në gojë gjatë pastrimit të dhëmbëve për një ndjesi të gjatë freskie, kanë veprim pastrues, nuk irritojnë mishrat e dhëmbëve dhe nuk janë agresivë me smaltin.

Aloe vera ndihmon të gjithë kavitetin oral të luftojë bakteret dhe mikrobet dhe gjithashtu ndihmon në parandalimin e kariesit. Vaji Tea tree mbron kavitetin oral falë efektit të tij antibakterial dhe antiseptik.
Xylitol është një ëmbëlsues natyral që nuk fermentohet nga bakteret e kavitetit oral dhe nuk lejon formimin e acideve që gërryejnë smaltin.

*Veprimi RETARD është falë prezencës karbosimetilkitozan, për cilin studimet e fundit kanë treguar parandalon kariesin dhe gurzat e dhëmbëve. Ky veprim mban efektin e tij për paktën 5 orë, koha e nevojshme ndërmjet larjes dhëmbëve.

Paketimi: 100 ml

Mente

Lichene islandico

Bli

Tea Tree

Aloe Vera

Gështenjë e egër

Xilitol

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI XHULJANO SHAKAJ_VLVlore, Novosel,Lgj Fitore,Obj Nr 20693800100 , 0697625445
FARMACI SIENA _Orikum-VloreORIKUM-VLORE
FARMACI ARBRI TIRANEKAMEZ - TIRANE0696209028
FARMACI NR 1 _GRAMSHGRAMSH0698468201 / 0674067962
Farmaci Besa_VLVlore694422284
FARMACI SHALLARI TIRANEKashar,Yzberisht TIRANE692256740
FARMACI ZAIMITirane0698316554
FARMACI LINDA ELBElbasan
Farmaci HEALTH PHARMATirane,Rruga Sadik Petrela ,nr81700699769745
FARMACI MERI_KOKORCE695734749
Farmaci Denisa Tirane Don Bosko Rruga Muzaket 0698694258 / 693177715
FARMACI BORA Tirane Rruga Ali Demi, Pallati 155, Shk. 1,Tirane042378370 ,0696407370
FARMACI REITirane0682384173
FARMACI HELGATirane0693918288
Farmaci GEGAElbasan Prrenjas lagjja 1 blv Rinia pll nr 260697900167
FARMACI FARMALINE TIRANEKodra e Diellit Kristal TIRANE685210718
FARMACI AGIMI 2 - TIRANETIRANE0675668755, 2422955
FARMACI CANI BURRELBURREL
FARMACI BLERTA ROSHITirane042400526
FARMACI JONA_LULushnje0695747362
Farmaci ORANGE 005 FARMACI Tirane,Rruga Abdyl Frasheri , god 16,hyrja,1ap2
FARMACI FATJONA VLOREVLORE0694737049
FARMACI ITALFARMA ELElbasan0693370243
FARMACI ARLINDI DurresDURRES, lagjja 15 Rr Petrit Llaftiu0695155677
FARMACI RRAPOTIRANE0696368479
Farmaci Orange farmaci 008Tirane Rruga Muhamed Gjollesha kt10695373300
FARMACI BIOSA Tirane Tirane Prane Burgut0696167150
FARMACI FLORJAN_DRShkozet_DURRES0695442044
FARMACI BOCILagja Beslidhja,Rr.Papa Gjon Pali ll Lezhe0696297455
Farmaci Orange 019Rr. Siri Kodra ne krah te Q.Shendetsore 3
FARMACI SAPIENSTirane0697290862
FARMACI AIDAS FARMA TIRANEPRANE LICEUT ARTISTIK Tirane0682573656
FARMACI FARMABLEND 2Elbasan0694040455 / 0676466831
FARMACI DR. PHARMACY(ANDRI CABELI)Prane Kopshtit Zoologjik,RR"Shyqyri Brari"Tirane048847153 / 0695792505
Farmaci Gjermane-2 Tirane Tirane Blloku Gintash_Laprake693938310 ,0695231885
FARMACI TEUTA FIERFier0696396559
FARMACI SUELA (Joana Mihani)Tirane693756402
Farmaci LINDA_LULgj."�lirimi"-Lushnje698770591
FARMACI MISHEL_ELLagja 5 Maji_Elbasan0692306958
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI A&G Tirane Tirane ISH-EKSPOZITA042226310 / 0692031022
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.