Aloe Fresh whitening

550 Lekë
Paste dhembesh ne forme xheli me origjine 100% natyrale, me veprim zbardhues dhe RETARD*.
Disponibiliteti: Ne gjendje

Pastë dhëmbësh në formë xheli me origjinë 100% natyrale dhe veprim RETARD*.
Përmbajnë mikrokristale silice të aromatizuara me mente, të cilat shkrihen në gojë gjatë pastrimit të dhëmbëve për një ndjesi të gjatë freskie, kanë veprim pastrues, nuk irritojnë mishrat e dhëmbëve dhe nuk janë agresivë me smaltin.

Aloe vera ndihmon të gjithë kavitetin oral të luftojë bakteret dhe mikrobet dhe gjithashtu ndihmon në parandalimin e kariesit. Vaji Tea tree mbron kavitetin oral falë efektit të tij antibakterial dhe antiseptik.
Xylitol është një ëmbëlsues natyral që nuk fermentohet nga bakteret e kavitetit oral dhe nuk lejon formimin e acideve që gërryejnë smaltin.

*Veprimi RETARD është falë prezencës karbosimetilkitozan, për cilin studimet e fundit kanë treguar parandalon kariesin dhe gurzat e dhëmbëve. Ky veprim mban efektin e tij për paktën 5 orë, koha e nevojshme ndërmjet larjes dhëmbëve.

Paketimi: 100 ml

Karbosimetilkitozan

Lichene islandico

Bli

Vaj Tea Tree

Aloe Vera

Silicë

Xilitol

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci Irma Prifti 2..................LUSHNJE
FARMACI MELA TIRANERruga Qamil Gurakuqi TIRANE698754994
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI TROPLINI DRDurres
FARMACI LE-DA Tirane Tirane UNAZA E RE686417109
FARMACI 24 ORE(SPITALET)Tirane0672087300
FARMACI RIGERS PRANE SELVISE - TIRANE0672003142
FARMACI SAPIENSTirane0697290862
FARMACI FATJONA VLOREVLORE0694737049
FARMACI JONA_LULushnje0695747362
FARMACI CANI BURRELBURREL
FARMACI VITALITE_TRTirane,Rr"Ali Demi",Hyrja 1,Ap 3 0696558740
FARMACI RIALFATirane0697695484
FARMACI GRADICA Tirane Tirane BLV"Blu",KAMEZ0674639661
FARMACI WEST Sh.p.k(GARDA) TIRANEGarda E Republikes TIRANE692023111
FARMACI SUELA DURRESDurres0692255499
FARMACI FARMABLEND 2Elbasan0676466831
FARMACI FARMA NET ALBTirane2248899/0697022133
Farmaci Gjermane-2 Tirane Tirane Blloku Gintash_Laprake693938310 ,0695231885
FARMACI ORIENTirane0692054446
FARMACI FARMALINE TIRANEKodra e Diellit Kristal TIRANE685210718
FARMACI SHALLARI TIRANEKashar,Yzberisht TIRANE692256740
FARMACI DORINA VASIARI DRDURRES0699301180
FARMACI ARDI ALIAJ_FRPrane ETC_Fier0692171974
FARMACI IMEAA 11 VloreBulevardi Ismail Qemali,Lagja Isa Boletini Vlore0694843330
Farmaci HEALTH PHARMATirane,Rruga Sadik Petrela ,nr81700699769745
FARMACI MARSIDA SHShkoder
FARMACI DORI-KLARA Tirane Tirane Rruga Dr Shevqet Ndroqi0692069331 , 42200255
FARMACI BOSI PRENJAS............PRENJAS696103715
FARMACI HERBA FARMA_TIRANETIRANE, PLL"DELIJORGJI' ,PERBALL"GLOBE CENTRE"0682080345 , 0695424436
FARMACI ILJAZI TIRANEUnaza E RE TIRANE0696718280
FARMACI ZAIMITirane0698316554
FARMACI LATO PHARMA _PGPogradec, Lgj nr 50675298830
FARMACI INAPHARMA Tirane Tirane Porcelan 0696630699
Farmaci GEGAElbasan Prrenjas lagjja 1 blv Rinia pll nr 260697900167
Farmaci NOEL _TR (Kashar)Tirane,Kashar,rr Aleksandri i madh0696785460
FARMACI RRAPOTIRANE0696368479
Farmaci Pharma Egnatia AlketiKavaje Bulevardi Josif Budo0698771101
FARMACI SUELA (Joana Mihani)Tirane693756402
FARMACI JONA LTirane0697897063 , 0672127421
FARMACI BIOSA Tirane Tirane Prane Burgut0696167150
FARMACI DJEPAXHIJA SHKODER, Rr Isuf Sokoli prane klubit te gjuetareve0693747700
FARMACI NIKATirane0699150030
FARMACI JULI PATOSFier,Patos,Lgj"1 Maji",Rr "koli Marku",Obj 6/60693864030
FARMACI ALVIT (Vjollca Koco) Tirane Tirane Rr."Kom Parisit", Kompl KIKA0699135260
FARMACI XHULJANO SHAKAJ_VLVlore, Novosel,Lgj Fitore,Obj Nr 20693800100 , 0697625445
FARMACI SIENA _Orikum-VloreORIKUM-VLORE
Farmaci Farmavitta 17Lagja Apollonia Nr Pasurie 3/51+2-8 Fier
FARMACI ARBRI TIRANEKAMEZ - TIRANE0696209028
FARMACI NR 1 _GRAMSHGRAMSH674067962
Farmaci Besa_VLVlore694422284
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.